myway, praca, rekrutacja, rekruter, hr, joanna zioło

Moje zawodowe życie zaczęło się bardzo wcześnie. Trudne studia psychologiczne na Uniwersytecie Jagiellońskim i na Uniwersytecie SWPS łączyłam z pracą, co wymagało ode mnie efektywnej organizacji i zaangażowania. Jednocześnie było to dla mnie inspiracją, aby poznać i zgłębić zagadnienia związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi. Dlatego na temat pracy magisterskiej wybrałam problematykę przywództwa, efektywności pracy i relacji pracodawca-pracownik. Po studiach dalej rozwijałam się w tematyce HR pracując w agencjach rekrutacyjnych w branżach sprzedaży i marketingu, administracji, IT, obsługi klienta, finansów i księgowości, logistyki itd. Wśród moich klientów (których opinie możesz poznać tutaj) były m.in. takie marki jak Bayer, Thomson Reuters, BMW, Atos Poland, Arla, Kemira, NCR, Eltel Networks, OX Media, Invena, Mozo Zarządzanie Najmem, xLeasing, Plaża Piekarza, Olypmus, Orange, Pixser, H&M, Plaża Piekarza, Metro Services, Shell, Graal, Invena, Fundacja Marka Kamińskiego, Forum Nieruchomości, Kajakodajnia, Kancelaria Prawna Kaczmarek i Partnerzy. Modelowałam procesy rekrutacyjne od zera, ale odpowiadałam też za employer branding, onboarding, szkolenia, proces oceny okresowej i offboarding. Potrafiłam skutecznie zrekrutować 50 osób w pół roku, zdobyłam tytuł najlepszego Konsultanta w Polsce na 200 osób pod kątem najwyższego Candidate Experience oraz przygotowałam publikację naukową z zakresu HR (możesz je znaleźć tutaj). Moim najnowszym osiągnięciem jest opracowanie #myBASE – mojego autorskiego programu rekrutacyjnego (ATS, applicant tracking system), z którego mogą skorzystać firmy, aby prowadzić skuteczne procesy rekrutacyjne o najwyższych standardach merytorycznych i wizerunkowych.

Prywatnie, kocham taniec i podróże. Często też goszczę w kuchni i z dużym prawdopodobieństwem coś wtedy piekę. Jestem też fanką zwierząt, niestety warunki nie pozwalają na żywego czworonożnego towarzysza, więc adoptowałam „Baję” wspierając tym samym gdyńskie Ciapkowo.

#myway

Studia psychologiczne, praca dla wiodących agencji rekrutacyjnych i firm wielu branż – to wszystko sprawiło, że przez ostatnie lata zebrałam bagaż doświadczeń i wiedzy, aby wypracować własny styl i zasady pracy. Zaowocowało to opracowaniem koncepcji rekrutacyjnej #myway. Dzięki niej mogę skutecznie pomagać pracodawcom w tworzeniu kompetentnych zespołów oraz wspierać osoby poszukujące pracy.

Koncepcję #myway zbudowałam wokół 3 wartości, w które osobiście bardzo wierzę:

  • Potencjał – każdy ma swoje supermoce i talenty, które go wyróżniają. Czasem trzeba je tylko odnaleźć i właściwie wykorzystać.
  • Zadowolenie – tylko w zgodzie z sobą samym możemy czerpać satysfakcję z tego, co robimy. Dzięki temu będziemy skuteczni i efektywni.
  • Marzenia – każdy pragnie czegoś, co uskrzydla. Trzeba spełniać marzenia. Czasami wystarczy po prostu twardo określić termin ich realizacji i dążyć do celu.

Zakładając własną firmę HR postanowiłam pomagać moim klientom odkrywać własną drogę do sukcesu. Filarem koncepcji #myway jest tworzenie relacji, właściwa komunikacja z kandydatami i merytoryczna ocena ich kwalifikacji. Głęboko wierzę w to, że zarówno pracodawca, jak i kandydat, a później pracownik, mogą budować firmę w oparciu o swój potencjał, zadowolenie i marzenia.

Create your account