O mnie

praca, zmiana pracy, praca marzeń, wayup, rekruter,

Jestem psychologiem, który swoją karierę rozpoczął w biznesie finansowo-księgowym, potem poznawszy go dogłębnie, zaczął rekrutować na jego potrzeby. Zaczynałam w agencji rekrutacyjnej, idąc w rozwoju poprzez centrum outsourcingowe, na wewnętrznym dziale HR kończąc. W trakcie tej drogi miałam okazję pracować na rynkach lokalnych, krajowych, ale i zagranicznych przy różnorodnych rolach na różnym szczeblu hierarchii w obszarach sprzedaży, marketingu, administracji, HR, wsparcia IT, obsługi Klienta, finansów i księgowości. Wśród moich Klientów były m.in. takie marki jak Bayer, Thomson Reuters, Eltel Networks, BMW, Atos Poland, Arla. Modelowałam procesy rekrutacyjne od zera, ale odpowiadałam też za employer branding, onboarding, szkolenia, proces oceny okresowej i offboarding.

Bagaż doświadczeń. Wiele powodów do dumy po drodze również – tytuł najlepszego Konsultanta w Polsce na 200 osób pod kątem najwyższego Candidate Experience, zbudowanie centrum biznesowego i zrekrutowanie samodzielnie 50 osób w pół roku (przy jednoczesnym stworzeniu wszystkich polityk HR), czy też moja publikacja naukowa o wpływie przywództwa na efektywność pracy i niesamowitej roli dopasowania do oczekiwań.

Jaki miało to wpływ na moją pracę?

Niezliczone godziny spędziłam nad analizą CV, czy rozmowami z ludźmi – Kandydatami i Managerami, by znaleźć właśnie tą osobę. Ukształtowało to we mnie koncepcję rekrutacyjną #myway.

Zbudowałam ją wokół 3 wartości, w które osobiście bardzo wierzę:

  • Potencjał – bo każdy ma swoje supermoce i talenty, które go wyróżniają, czasem trzeba je tylko znaleźć.
  • Zadowolenie – bo tylko w zgodzie z sobą samym możemy czerpać satysfakcję z tego, co robimy i przez to być w tym dobrymi.
  • Marzenia – bo każdy czegoś pragnie, co uskrzydla, a czemu tylko trzeba wyznaczyć odpowiednią datę realizacji.

Przechodząc zawodowo na własną działalność gospodarczą, postawiłam sobie za cel, by to dopasowanie znaleźć, i by każde zlecenie, które realizuje dla swoich Klientów pozwalało komuś, może też i Tobie, odkryć właśnie to uczucie. W drodze do tej wymarzonej pracy, a na pewno lepszej niż poprzednia!

Przy czym nie zapominam, że to są ważne decyzje, a sam proces wiąże się z dużymi oczekiwaniami (po obu stronach), dlatego tak dużą wagę przykładam do Candidate Experience, by Kandydat zawsze był zaopiekowany i doinformowany, a Pracodawca dzięki temu cieszył się dobrą opinią na rynku.


Prywatnie, tańczę. Często też goszczę w kuchni i z dużym prawdopodobieństwem coś wtedy piekę, ale zdarza mi się wypuszczać też trochę dalej, bo uwielbiam podróże, te małe tak samo, jak i te duże. 🙂

Jestem też fanką zwierząt, niestety warunki nie pozwalają na żywego czworonożnego towarzysza, więc adoptowałam Hasana, wspierając tym samym gdyńskie Ciapkowo.